Naše děti jsou naši nejdůležitější lidé na světě

... a proto chceme, aby jejich svět byl veselý a plný barev.

Pro jejich úsměv dokážeme hodně.

Celý svět asi neobarvíme, ale dětský pokoj ano!

 

Stránka je určena rodičům, kteří zařizují dětské pokojíčky, ředitelkám školek, provozovatelům koutků a dalším lidem, kteří se rozmýšlí, jak nejlépe vyzdobit místa pro děti.


 

Doporučujeme:

Podívejte se na nové stránky, kde najdete přesně to, co potřebujete, aby Vaše akce, závod, či oslava zanechala hluboký dojem.

www.hezkydiplom.cz     Opravdu hezké diplomy!www.hezkydiplom.cz

Ručně kreslené motivy na tiskoviny a propagační materiály pro Vaše sportovní a společenské akce pro děti či dospělé.
Dle Vašeho přání vytvoříme obrázky a grafiku (na diplomy, plakáty, pozvánky, medaile, trička…).

Vše vytiskneme a pošleme k Vám.

S naší grafikou bude Vaše akce originální, nevšední, nezapomenutelná!


Novinky

Ondrův pokoj

07.04.2013 23:44
Nové fotky! Přidala jsem nové fotky Ondrova pokojíčku.

—————

POZOR - jarní úklid v ceníku!

01.04.2013 00:08
POZOR POZOR, v rámci jarního úklidu jsem upravila ceník a zlevnila jsem ceny! Neváhejte a zavolejte! telefon: 774003019 email.: info@hezkydiplom.cz

—————

Hezký diplom

28.03.2013 22:03
Právě se pouštím do nového projektu, který rozzáří mnohá dětská očka. Maluji diplomy dodávám plakáty a medaile. Dětská paměť je krátká, ale upomínku na vítězství si každý rád schová a rád se taky pochlubí, obzvlášť když je to opravdu HEZKÝ DIPLOM.  Více se dozvíte na www.hezkydiplom.cz

—————

Jak zařídit dětský pokoj?

20.01.2011 23:41
Nemusíte v obchodech shánět nábytek, který se vejde a hodí do dětského pokojíčku a navíc je bytelný, barevný funkční a krásný. Tady je! Je vyroben na zakázku podle mého návrhu a přesně na míru! To je místo jako stvořené pro hraní a dovádění - a děti to tu milují! A my rodiče ještě víc, protože...

—————

Pokojíček pro Šárku

18.01.2011 16:22
Šárka je pětiletá holčička a ze všeho na světě (kromě maminky a táty)  má nejraději koně. A také si přála mít nejkrásnější pokojíček na světě. Čekala na mě v malovacím tričku a hned jsme se pustily do díla. Pomáhala mi malovat kopce a taky dělala puntíky na koníky. Skrz jednu celou zeď v...

—————

Nové obrázky

17.08.2009 01:56
 Doplnila jsem Galerii o nové obrázky ze školky Bambíno a také o jeden možná budoucí projekt pro hospůdku Klid po práci.

—————

Mateřská školka Bambíno

01.08.2009 18:42
 Právě vzniká nová školka Bambíno na Praze 6, která je celá jako vyčarovaná podle dětské fantazie. Najdete v ní spoustu mých obrázků. Dokonce celou džungli se lvem, tygrem, s krokodýly i medvídky. Džungle je malovaná na zdi, také jsem tu vytvořila nebe z batikované látky a zástěnu u stezky....

—————

Nově otevřený dětský koutek

11.05.2009 02:37
Nejlépe si mou práci můžete prohlédnout zblízka a to ve velmi příjemném prostředí baru Fraktál. Otevřeli zde novou zahrádku s dětským koutkem. U piva a dobrého jídla můžete sledovat svoje dětičky jak dovádí na písku a rovnou se můžete zamyslet, jestli jejich pokojíček nepotřebuje také...

—————

Všechny články

—————


Kontakt

Markéta Škopová

Hálova 41
Praha 9 Satalice


tel. 774 003 019



Anketa

Líbí se vám naše stránky?

Ano
52%
344

Ne
48%
318

Celkový počet hlasů: 662


Anketa

Mají vaše děti zajímavě vymalovaný pokoj?

Ano
79%
1 369

Ne
21%
368

Celkový počet hlasů: 1737